Bateria zlewozmywakowa – czym się kierować przy jej wyborze?

Urządzanie idealnej kuchni to nie lada wyzwanie. Przed nami mnóstwo decyzji do podjęcia, wiele wzorów i modeli do wyboru. Jednym z elementów, które trzeba będzie wybrać już na początku, jest bateria zlewozmywakowa. Do wyboru mamy baterie zlewozmywakowe stojące lub naścienne. Obecnie największą popularnością cieszą się te pierwsze.

Baterie zlewozmywakowe stojące jako najczęstszy wybór

Baterie zlewozmywakowe stojące zapewniają dużą wygodę użytkowania. Można je łatwo czyścić, a do tego prezentują się elegancko i nowocześnie. Najwygodniej wybrać baterię, która ma wysuwaną wylewkę. Dzięki temu możemy bardziej precyzyjnie zmywać naczynia oraz łatwiej myć warzywa i owoce.

Wygląd

Najczęściej spotykanym materiałem, z którego może być wykonana bateria zlewozmywakowa, jest powłoka chromowana. Zapewnia ona dużą odporność na wilgoć i zarysowania. W kwestii wyglądu najczęściej spotykane modele są wysokie i mają geometryczne kształty. Trochę rzadziej, choć również często, wybierane są baterie wysokie i zaokrąglone. Nie wszyscy lubią ostre i kanciaste przedmioty, więc dla takich osób okrągły model będzie idealny. Możemy również się zdecydować na coś bardziej nowoczesnego, wyglądającego bardziej industrialnie – opleciony wężyk.

Bateria zlewozmywakowa w wersji ekonomicznej

Dla osób, które nie dysponują dużą kuchnią i mają ograniczony budżet, są do wyboru mniejsze modele bez wyciąganej wylewki. One również mają chromowaną powłokę, dzięki czemu użytkownik zyskuje wszystkie zalety baterii.

Podczas wyboru baterii warto zastanowić się nad stylem w naszej kuchni, a także wziąć pod uwagę, że będzie nam ona służyła kilka najbliższych lat. Zobacz więcej na https://vigourpolska.pl/armatura/baterie-zlewozmywakowe

Leave a Response

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *