Praktyczne wieszaki do łazienki – jest spośród czego wybierać

Ważne dodatki

Podczas wybierania wyposażenia do łazienki zastanawiamy się nad wanną, prysznicem, umywalką, meblami, ewentualnie bidetem, pralką. Jednak kiedy już mamy te podstawowe elementy ustalone, warto się zastanowić nad mniejszymi akcesoriami, które ułatwiają korzystanie z łazienki. Takim elementem bez wątpienia jest wieszak do łazienki. W końcu musimy mieć gdzie odwiesić ręczniki lub szlafrok.

Wieszak haczyk

Na rynku znajduje się wiele różnych haczyków do wyboru, więc bez problemu powinniśmy dopasować je do stylu łazienki. W bardzo nowoczesnych łazienkach sprawdzi się prawie niewidoczny wieszak haczyk. Jest niewielki i nie niszczy ogólnego widoku.

Designerski wieszak

Niektórzy wolą jednak coś bardziej rzucającego się w oczy. Dla nich idealnym rozwiązaniem będzie designerski wieszak o bardziej fantazyjnym kształcie. Takie wieszaki często nie są w standardowym metalowym kolorze, ale w matowym odcieniu.

Jak zamontować?

Kiedyś wieszaki montowało się tylko za pomocą wiertarki. Dalej jest to najbardziej stabilny sposób montażu, ale na rynku są dostępne gwoździe w formie naklejek. Zastosowany jest tam mocny klej, który pozwala na uniesienie nawet kilku kilogramów. Dzięki temu nie musimy niszczyć ściany czy kafelek, a wybrany wieszak do łazienki może zostać zamontowany w dowolnym momencie i zajmie to dosłownie chwilę.

Styl łazienki

Niezależnie czy wybierzemy designerski wieszak czy bardziej klasyczny model, najważniejsze, aby dopasować go do stylu łazienki i zamontować w miejscu, gdzie będzie nam potrzebny.

Leave a Response

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *